Kto sme
O clamon beauty clinic

Všetko sa to začalo našim snom. Písal sa rok 2011 a my, dve ambiciózne a mladé podnikateľky – Claudia a Monika, sme sa rozhodli dosiahnuť svoj stanovený cieľ. Tým cieľom bolo vytvoriť komplexné centrum, ktoré by pomáhalo svojim klientom cítiť sa vo svojom tele komfortne a príjemne. A tak sme v roku 2011 spolu otvorili Centrum zoštíhľovania, ktoré sídlilo na Tomášikovej ulici v Bratislave. Keďže ako ženy vieme, aká je pre nás starostlivosť o vlastné telo a dušu dôležitá, chceli sme pomáhať aj ostatným dámam. Chopili sme sa príležitosti a zistili sme, že sa nám to naozaj darí! V spolupráci s odborníkmi na laserové ošetrenia pokožky tváre a tela sme začali poskytovať kvalitné služby v tejto oblasti – a počet spokojných klientok neustále rástol!

Keďže sa chýry o našej špičkovej starostlivosti rýchlo rozniesli, po roku sme sa museli z pôvodných priestorov presťahovať do väčších. Týmto krokom sme chceli ešte viac vylepšiť svoje služby. V októbri 2012 sme sa presťahovali do areálu Harley Davidson, ktorý nám ponúkol príjemné, vzdušné a presvetlené prostredie, ktoré je ľahko dostupné ako autom tak aj MHD. Skĺbili sme viac ako 40 druhov ošetrení a procedúr a tieto služby sme začali poskytovať ako ClaMon Beauty Clinic. Naša všestrannosť tak výrazne stúpla a stali sme sa jednotkou v našom odbore.
V priebehu času nám pribúdali špičkové technológie a zariadenia, vďaka ktorým poskytujeme svojim klientkám bezpečnú a vysokokvalitnú starostlivosť o ich krásu. Vizáž, kozmetika, skrášľovanie, omladzovanie a zoštíhlenie, kožné problémy či odstránenie chĺpkov – o tieto služby a ešte o oveľa viac sa postará náš profesionálne školený tím ClaMon.
Bezpečnosť a zdravie sú pre nás prioritou, a preto sú naši klienti ošetrovaní pomocou značkových a kvalitných prístrojov Hironic, Doublo, frakčným laserom CO2, ICE RF, fokusovaným ultrazvukom alebo laserovým prístrojom SmoothShape. Na rozdiel od konkurencie si zakladáme na zdravotnej nezávadnosti svojich zákrokov, ktorá povedie k efektívnemu výsledku, s ktorým budete spokojná. Pedikúru vykonávame výhradne za pomoci ošetrujúcej kozmetiky Gewhol, ktorá je svetovou jednotkou v starostlivosti o chodidlá. Pri ošetrovaní pleti používame prípravky SynCare a Dermalogica, ktoré nespôsobujú žiadne nepríjemné problémy a sú v našom odbore žiadané. Naši kaderníci pracujú s kaviárovou radou prípravkov Alterna a L´Oreal. ClaMon Beauty Clinic ponúka iba najvyššiu kvalitu, a nič menej ani nečakajte!
Od konkurencie sa nelíšime iba kvalitou našich služieb, ale aj zásadami, za ktorými si pevne stojíme.

  1. Konzultácie s našim špičkovým a školeným personálom sú úplne zadarmo! Každý má tak možnosť rozhodnúť sa pre tú správnu procedúru bez straty peňazí. Veríme, že férový prístup k zákazníkovi vedie k obojstrannej spokojnosti.
  2. Naše ponuky sú detailne zamerané na konkrétneho klienta a sú tak vysoko efektívne. Ku každému pristupujeme jednotlivo, čo vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Stáli klienti sú našim cieľom.
  3. Pracujeme diskrétne a s cieľom splniť všetky sny našich klientov. S ClaMon budete opäť žiariť!

ClaMon Beauty Clinic ponúka špičkové služby, ktoré vedú k spokojnosti našich klientov. Staňte sa našim partnerom a my vám s radosťou splníme všetko, po čom vaše telo túži. Buďte opäť krásna s ClaMon!