NOVINKA – OxyGeneo – okamžité omladenie pleti
Uverejnené 12. máj 2016 v Akcie, Novinky

Ako idú dohromady fyzika, chémia a beauty? Velmi dobre. “Bohrov efekt” v praxi: pristroj geneO+ s technológiou Oxygeneo a Tripolar.

 

Najlepšie výsledky ! Získajte výhody exfoliacia a navyše hlboké omladenie tváre s infúziou základných živín a účinných látok pre obnovu a okysličenie pokožky.

3 terapie v 1 ošetrení: exfoliacia, infúzia, okysličenie

Vďaka prelomovej technológii, OxyGeneo ™ poskytuje vynikajúce výsledky v starostlivosti proti starnutiu pôsobením na pokožku na hlbšej úrovni. Ošetrenie OxyGeneo ™ je vhodné pre všetky typy pleti – akýkoľvek etnický pôvod, sfarbenie pleti a citlivú pokožku.

 

Hlboká  infúzia. Kvalitné aktívne látky. Vynikajúce výsledky proti starnutiu.

Pri každom ošetrení OxyGeneo ™ môžete odstrániť jemné linky a vrásky, minimalizujete veľkosť pórov, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárny vzhľad pleti a zlepšíte celkový vzhľad tváre. Vyberte výživnú kapsulu, ktorá vyhovuje vašim špecifickým problémom pleti a zlepšite svoje výsledky.

 


 

OxyGeneo+ je inovatívna technológia, ktorá v sebe spája očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti a hĺbkovú infúziu účinných látok, ktoré jedinečne  pôsobia na pleť. Tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť ju a zabrániť jej stárnutiu.

 

OxyGeneo Technológia bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami bohatými na živiny pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Kapsula a gél pracujú spoločne. Kapsula je šumivá tableta, ktorá sa skladá z bikarbonátu sodného a kyseliny citrónovej. Pollogen gély obsahujú prírodné aktívne zložky. K účinku dochádza, keď kapsula a na živiny bohaté gély spolu reagujú a generujú na povrchu kože bublinky CO2.

 

 

Ako prebieha ošetrenie

  1. Tripolárna rádiofrekvencia – na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. TriPollar rádiofrekvečná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok. Ošetrenie prístrojom využíva tripolárnu energiu, je úplne bezbolestný a výsledky sú viditeľné hneď pri prvom ošetrení.

TriPollar využíva rádiofrekvenčnú energiu k vyvolaniu regenerácie kolagénu a elastinu vdermis. Výsledkom je:

  • Hladšia a pevnejšia pokožka
  • Redukcia jemných liniek a vrások
  • Vylepšenie kožnej štruktúry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. OxyGeneo+ – 3 zákroky v 1 ošetrení

 


Exfoliácia

OxyGeneoTM exfoliaciou vrchné vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneoTM je bezpečný pre všetky odtiene pleti a môže sa starať aj o citlivú pokožku bez podráždenia.

 

 

 

Infúzia

Pomocou  exkluzívnej kapsule OxyGeneoTM čistí pleť, a pri tom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevineTM pre omladenie a proti starnutiu alebo NeoBrightTM pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

 

 

 

Okysličenie

OxyGeneoTM produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanie oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličená pleť a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.


 

 

  1. Masáž – zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prípravky pre ošetrenie

 


NeoBrightTM

 

je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácí. Gél NeoBright ™ vpravuje účinnej látky hlboko do pokožky, kde sa dokonale vstrebávajú.

Kyselina azaleová (pigmentácie) je známa účinná látka, ktorá sa používa na liečbu kožných hyperpigmentácie. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.

Kyselina kojová  (zosvetlenie kože) je prirodzene vyskytujúca sa látka produkovaná hubami, ktorá potláča tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azeleovou dochádza k synergickému zosvetlujúcemu a bieliacemu účinku.

Retinol  (Anti-Aging) derivát vitamínu A, je klinicky preukázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

 

 

NeoRevineTM

 

úplne nanovo definuje ošetrenie pleti. Gél NeoRevive ™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

Kyselina hyalurónová  (redukcia vrások) prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožné hydratáciu. Pri starnutí sa schopnosť ľudského tela na výrobu kyseliny hyalurónovej znižuje. To má za následok tenkú, suchú a vráskavú pleť.

Peptidy  (obnova pleti) sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.

Retinol (obnova kolagénu) derivát vitamínu A, u Retinolu bolo klinicky preukázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek. Je známy ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam.

 

 

Často kladené otázky

Môžem absolvovať ošetrenie OxyGeneoTM, keď mám akné?

Áno. Exfoliacia je nedráždivá, a pretože OxyGeneoTM nie je vákuové zariadenie, ide ošetriť oblasť tváre postihnutú nezápalovým akné. Poraďte sa so svojim OxyGeneoTM expertom o vašich špecifických problémoch.

Čo sa dá očakávať, vidieť a cítiť po ošetrení OxyGeneoTM?

Po ošetrení OxyGeneoTM je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vyzerá hladká, mäkká, lesklá a žiarivá. Pleť je svieža, jemná a aktívna.

Prečo nepoužívať technológie využívajúce vákuum?

Použitím vákua (s mikrodermobrazívnym zariadeným a inými infúznymi technológiami) môže dôjsť k poškodeniu kapilár a spôsobuje viditeľné zmnoženie malých žiliek v priebehu času. OxyGeneoTM je nevákuové zariadenie, je bezpečné pre použitie na všetkých typoch (vrátane citlivej pokožky) kože, v oblastiach tváre bohatých na kapiláry, ako je nos, a na citlivú pokožku okolo očí a úst.

Ako často môžem mať ošetrenie OxyGeneoTM?

K terapií kožných problémov, ako je poškodenie slnkom alebo akné je odporučené jedno ošetrenie týždenne. OxyGeneoTM raz za mesiac je perfektný dlhodobý udržiavací program proti starnutiu. Váš špecialista starostlivosti o pleť pripraví plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

 

Môžem po ošetrení OxyGeneoTM vyzerať lepšie ako predtým?

Áno! Terapia OxyGeneoTM nemá prestoje a pleť vyzerá skvele ihneď po ošetrení. Ak máte blížiacu sa významnú udalosť, naplánujte si terapiu OxyGeneoTM na rovnaký deň alebo deň predtým a budete vyzerať skvelo.

 

Čo je pre mňa lepšie, NeoBrightTM alebo NeoReviveTM?

To záleží sa type a stave vašej pleti. Váš špecialista vám odporučí najlepší prípravok pre vás. Pokiaľ máte pigmentové lézie (tmavé škvrny) alebo tmavú plať, pravdepodobne NeoBrightTM bude tou pravou voľbou pre vás. Pokiaľ chcete zlepšiť celkový vzhľad pokožky a zmenšiť póry, NeoReviveTM by mohol byť lepší, a/alebo kombinácia obidvoch. Opäť platí, že najlepší zdroj je váš profesionálny odborník, ktorý bol dobre vyškolení k použitiu GENEO.