Predlžovanie vlasov revolučnou metódou TV – Stripe
Uverejnené 5. január 2016 v Novinky

Predlžovanie vlasov svetovou novinkou TV – Stripe

Ani Vás už nebavia pri pohľade do zrkadla Vaše krátke vlasy bez objemu, kvôli ktorým ste si narobili plno vrások na čele? S tým je odteraz koniec!

Na slovenský trh prišla revolučná metóda, ktorou je predlžovanie a zahusťovania vlasov bez akéhokoľvek chemického zásahu, ktorý by poškodil Vaše vlasy či pokožku. Novinka TV – Stripe umožňuje ženám riešiť ich problémy s riedkymi a krátkymi vlasmi. Tu platí staré známe pravidlo: “Vlasy su korunou krásy”.

Najvýznamnejšia výhoda tejto novej metódy je jej šetrná aplikácia. Do tylu sú vpichované 100% kvalitné ľudské vlasy, ktoré sa pomocou háčkovania pripevnia na Vaše prirodzené vlasy, tým ich zahustia a predĺžia. A to všetko bez tepelného spracovania či chemických zásahov.

Tyly sa vytvárajú v rôznych dĺžkach (30, 40, 50 a 60cm), v 24 základných farbách, a taktiež je možné vytvoriť ich podľa odtieňa želania zákazníka. Táto metóda na predlžovanie vlasov je šetrná k vlasom, nezaťažuje pokožku hlavy a dokonca ani neničí vlasovú štruktúru. TV – Stripe je príjemný na dotyk, vyžaduje minimálnu úpravu a starostlivosť. Navyše vyzerá prirodzene. Spoj pri háčkovaní je takmer neviditeľný.

Nová metóda na predlžovanie vlasov TV – Stripe:

  • revolučná metóda na predlžovanie a zahusťovanie vlasov
  • bez chemického zásahu
  • bez tepelného spracovania
  • prirodzený vzhľad, príjemný na dotyk
  • šetrný k vlasom, neničí vlasovú štruktúru
  • vhodný na jemné a riedke vlasy
  • minimálna starostlivosť a úprava

Nová revolučná metóda na predlžovanie vlasov TV – Stripe nemá iba skrášľovací charakter, ale taktiež  pomáha. Fischbach – Miller, firma, ktorá na trh novinku priviedla, sa venuje aj charite. Za každý predaný kus prispieva onkologicky chorým pacientkám, ktoré po liečebných zákrokoch prišli o svoje vlasy na nákup parochní, šatiek a príčeskov. Preto každá klientka, ktorá sa rozhodne novinku vyskúšať, pomáha okrem seba aj iným ženám.

Ak Vás naša nová služba zaujala, tešíme sa na Vašu návštevu u nás v salóne!