Ochlpenie

Odstránenie ochlpenia na vždy – neustály boj každej ženy ktorá sa chce cítiť pohodlne a páčiť, Jeden zo spôsobov ktorým sa to vykonáva, trvalá epilácia sa teší obľube nielen u žien, ale aj u mužov. Často s ňou nie sme spokojný. V ClaMon vieme prečo.

Trvalá epilácia je skutočne trvalá. Ak je správne vykonaná.

3 faktory, ktoré ju ovplyvňujú:

PRVÝ – rastová fáza chĺpkov, ktorých sa chceme zbaviť. Musia sa nachádzať v takzvanej aktívnej fáze, aby mohol laser efektívne zacieliť na farbivo v chĺpku a korienku. Nachádza sa v nej iba 20% ochlpenia. Práve preto je nutné procedúru niekoľko krát opakovať.

DRUHÝ – zafarbenie chĺpkov a pokožky. Súvisí s tým konkrétne nastavenie prístroja.

TRETÍ – voľba prístroja, ktorým je procedúra vykonaná. Tu platí heslo, že nie sme tak bohaté, aby sme si mohli dovoliť lacné veci. Zo zľavových portálov na nás vyskakujú ponuky epilácie pomocou IPL, nadšene si zakúpime niekoľko kupónov, absolvujeme X procedúr a chĺpky sa buď neodstránia vôbec, alebo po čase znovu dorastú. U nás pracujeme s diódovým laserom, ktorý vďaka svojej vlnovej dĺžke s ktorou pracuje, naozaj chĺpok zneškodní!

Prídite sa zadarmo poradiť, prípadne vyskúšajte účinok tohto laseru na malom kúsku pokožky a sami sa presvedčíte, že trvalá epilácie je skutočne trvalá!

V letnom období je potrebné po ošetrení lokality, ktorá je vystavovaná slnku,  používať krém alebo make-up s vyšším UV faktorom

 

Výhody

  • Bezpečnosť pre svetlú aj pre tmavú pleť
  • Minimum bolestivosti a pálenia vďaka turbo chladeniu
  • Dlhé trvanie dosiahnutého výsledku
  • Rýchla doba ošetrenia
  • Výrazne lepšia hygiena intímnych partií
  • Celosvetovo certifikovaná technológia našich laserov zaisťuje trvalé odstránenie širokej škály farieb chĺpkov. Laserová epilácia je možná na všetkých možných partiách.

 

Čo je to permanentné odstránenie chĺpkov laserom?

  • Permanentné odstránenia znamená zabránenie rastu chĺpkov na dobu 2 rokov po aplikácii
  • Stav pokožky po 6tich mesiacoch od ošetrenia naším prístrojom rovnaký ako po 2 rokoch.
  • Výsledok je samozrejme vždy individuálny, záleží na pacientoch, ale permanentné odstránenie nežiaduceho vlasového porastu znamená, že tento porast je trvalo zredukovaný.

 

Starostlivosť po laserovom ošetrení

Po ošetrení môže byť pokožka ľahko ružovkastá až červenkastá. Kožu je potrebné natierať hydratačným krémom, napríklad s pantenolom alebo krémom s  aloe Vera, je nutné používať krémy s ochranným faktorom a vyhýbať sa opaľovaniu, pretože by mohlo v mieste ošetrenia dôjsť k nadmernej pigmentácii. Po epilácii, najmä v slabinách, odporúčame nosiť voľnejšie oblečenie, aby koža mohla dýchať. Kým sa pokožka úplne neupokojí, nie je vhodné plávanie, masáže alebo čokoľvek iné, čo by ju mohlo podráždiť.