Kozmetika

Pleť jemná ako zamat je to, po čom každá žena túži. Starostlivosť o pleť, jej ošetrovanie a udržiavanie sviežeho vzhľadu je žiadúce v každom veku, pretože naša pleť je zrkadlom celkového zdravia a spokojnosti.

Kozmetika

S kvalitnou kozmetikou dosiahnete požadovaný výsledok za prijateľné ceny. Kozmetika Dermalogica je vhodná pre všetky typy pleti, pre ženy aj mužov, navráti hodvábnu pokožku a dodá pleti stratený jas. Pre optimálne vyčistenia, vyhladenie, vypnutie a následné hojenie pleti odprúčame kombináciou klasickej kozmetiky a profesionálnych prístrojov.

Peeling

Na zmiernenie hrubosti pleti, liečbu akné, vyhladzovanie jemných vrások a nápravu pigmentáciu v pokožke máme pre Vás v ponuke dvojfázový peeling.

OBOČIE A MIHALNICE

V dnešnej dobe je samozrejmosťou aj pekne upravené obočie a mihalnice. Máloktorá žena sa narodila s dokonalým obočím. Tiež mihalnice máme niektoré riedke, iné zas krátke a nevýrazné. V ClaMon beauty clinic vieme každý z týchto problémov riešiť. Použitie kvalitných farieb, ktoré nepália a sú šetrné k pokožke je u nás samozrejmosťou.