ICE RF

Bojovník proti celulitíde! 
Jedinečný prístroj odbúravajúci podkožný tuk na báze vysokofrekvenčných vĺn s najnovšou technológiou. Prístroj dokáže urýchliť metabolizmus rovnako ako fitness cvičenie. Aj preto je úplne bezpečný a jeho aplikácia nie je ničím obmedzená (vekom, alergiami a pod).

Popis

Tento profesionálny rádiofrekvenčný prístroj pracuje s tukovým tkanivom dvoma spôsobmi, presne ako cvičenie. Pomocou vysokofrekvenčných vĺn zahrieva tukové tkanivo a laicky povedané ho spaľuje, odborne – zvyšuje jeho metabolizmus. Zároveň hlavica povrch kože chladí, čím povolenú kožu tiež spevňuje.

Čo by ste mali vedieť:
Celulitída postihuje až 80% žien!!!. Celulitída sa objavuje na stehnách, zadku a vnútornej strane paží. Väzivové tkanivo je tu mäkké elastické, tvorené sieťovito prepletenými kolagénovými vláknami umožňujúcimi pretiahnutie kože počas tehotenstva. Nerovnováha medzi tvorbou tukov a rozkladaním tukov vo vnútri buniek vedie k formovaniu veľkých tukových buniek. To spôsobuje onen pomarančový vzhľad typický pre celulitídu, ale práve rádiofrekvenčná terapia dokáže tento problém významne redukovať.

Je ošetrenie náročné? Ako často ho musím absolvovať?
Ošetrenie trvá 15-25 minút. Kúra nijako neobmedzuje a je ju možné absolvovať aj napr. počas obedňajšej pauzy. Vo výnimočných prípadoch má koža ľahké začervenanie, podobné ako po fyzickej námahe. Pre dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné absolvovať 6 až 8 ošetrení.

Ako prístroj funguje?
Prístroj je vlastne počítačom riadený generátor rádiových vĺn s nastaviteľným výkonom frekvencií od 500Hz – 1Hz pre jednotlivé oblasti. Teplota, ktorá prehrieva tkanivá, sa pohybuje okolo 46ºC s tým, že neprehrieva kožu, ale cielene tuk pod ňou. Prístroj vie aj stimulovať, a teda robiť odolnejšími väzivové štruktúry v koži a podkoží (kolagénové vlákna), čím kožu vyhladzuje a vypína podkožie. To potom redukuje vrásky, celulitídu a povolenú kožu. Prístroj je vhodné použiť na tvár, ruky, brucho, boky, zadok a celé dolné končatiny.

 

Cenník

Služba       Cena   VIP Cena
               
                 
dvojitá brada       16,00 €         13,00 €  
                 
brucho       55,00 €         38,00 €  
chrbát       65,00 €         46,00 €  
paže       50,00 €         34,00 €  
zadok       55,00 €         38,00 €  
stehná /vnútorné, vonkajšie/       70,00 €         52,00 €  
lýtka       55,00 €         38,00 €  
brucho a boky       90,00 €         66,00 €  
boky a zadok       90,00 €         66,00 €  
stehná /vnútorné, vonkajšie/ a zadok   100,00 €         80,00 €